Forum Actif
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin En Aktif Platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Onur Koç Kimdir?

YazarMesaj
gunay17
Administratör
Administratör
gunay17

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 268
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/01/13
Yaşadığı Yer Yaşadığı Yer : Land of Fire
Lakap Lakap : sanane
Onur Koç Kimdir? Brooding

Onur Koç Kimdir? Empty
MesajKonu: Onur Koç Kimdir?   Onur Koç Kimdir? Icon_minitimePtsi Ağus. 12, 2013 6:50 am

Internet’in tescilli star’ı -Onur Koç

Onur Koç Kimdir? Dbd9bb26c8db71194

Bu yazımızda Onur Koç ve şarkılarından bahsetmeye çalışacağım.. Biliyorsunuz ki youtube tarzı video sistemleri gelişmeye başladığı zamanlarda (~ olarak 7 sene) öncesinden sonra bir çok internet fenomenini tanıdık. Gerek Türk gerekse Yabancı amatör şarkıcılar ister istemez hayatımızın bir parçası oldu..

Bu yazımızda eskimeyen ve uzun süre de eskimeyecek bir isimden, Onur Koç’tan bahsetmeye çalışacağız.. İlk önce gayri resmi hayatı hakkında kendi ağzından yazmış olduğu bir makale yayınlayalım;

1992 yılının 12 şubat akşamı Trabzon’un Faroz adlı mahallesinde Dünya’ya geldim.
Çok küçük yaşlarda tanışmıştım müzikle.. Tvlerden radyolardan duyduğum şarkıları taklit etmekle baslamıştı önce herşey. Sonra kendi benliğimin farkına vardım.. Her gittiğim her kaldığım yerde farklılığımı göstermiştim.. 12 yaşlarında hiphop müziğiyle tanışmış , küçük bir grup ile break dans çalışmalarına başlamıştık.. 15′imde gitar öğrenmek isteyip kursuna yazılmış, ama hayal kırıklığına uğramıştım .. 2 gün gidip bırakmıştım kursu , öğrenemeyecegimi anladığım için.. 6 ay duvarda asılı kalan gitarımı elime tekrar aldığımda ‘ben bu gitarı çalacağım’ diyordum.. 1 ay boyunca sabah aksam demeden gitar ile bir bütün olmuştum adeta.. Ama sonunda mutlu sona ermiştim , zor da olsa.. 2008 yılında Mr.sekban’ın yardımıyla 10 bestesi bana ait olan ‘hadi sana elveda’ adlı küçük bir albüm yaptım.. Begenilmis olsa gerek 2.si istendi.. uzun süren çalımalarımdan sonra ‘Biz Olmasak Da’ adlı bir albüm daha yaptım.. suanda 30a yakın bestem bulunmaktadır..
İnternetten veya baska bir sekilde benim oguzhan kocun kardesi-akrabası oldugum söyleniyor.. Oguzhan koç ile sadece soyad benzerligimiz vardır ..
Evet..böyle dogdum böyle geldim buralara kadar .. daha 17 yaşındayım..herseyin bir yeri ve zamanı var.. Umarım ki ilerde , yepyeni albümlerimle ve kliplerimle sizlerin karsısına , ayrılmamak üzere çıkmak dilegiyle…
Hosçakalın.. GÖRÜŞMEK üZERE =)

Onur Koç Kimdir?
1 sayfadaki 1 sayfası